Химия пәнінен мұғалімдерге арналған республикалық қашықтық олимпиаданың қорытындысы

2019 жылғы 12-14 қараша аралығында өткен мұғалімдерге арналған химия олимпиадасының қорытындысы шығарылды. Ұйымдастырушылардың айтуынша, бұл олимпиадада Жамбыл, Қостанай, Шығыс Қазақстан және Қарағанды облыстарының қатысушылары белсенділік танытқан.

Оқу орындарынан А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті оқытушыларының белсенділігі ерекше атап өтілді.

Олимпиаданың қатысушылары Қостанай облысының 18 өңірінен 20 білім беру ұйымдарының педагогтары болды, оның ішінде А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті және Қостанай қ. ФМБ НЗМ бар.

Жүлделі орындарға білім беру ұйымдарының 4 педагогы ие болды, оның ішінде 3 бірінші және 1 екінші. Құттықтаймыз!!!

Орын

Аты-жөні

Мектеп

Өңір